Polyfunkčný objekt Lužná

Lokalita

Lokalita


Polyfunkčný objekt Lužná, 4C etapa - Lokalita

Len 10 min. do centra

Bytový dom je je situovaný len 10 minút autom od historického centra Bratislavy. Toto spojenie je vybudované prostredníctvom moderných kapacitných komunikácií a mostových prepojení. Centrum mesta je však ľahko dostupné aj peši.

Nadštandardná starostlivosť o zeleň

V tesnej blízkosti každého bytového domu sa nachádza hneď niekoľko parkov, o ktoré sa pravidelne stará náš personál. Najväčší z parkov pri bytovom dome Lužná práve prechádza revitalizáciou podľa feng-šuej princípov a okrem iného sa v ňom bude nachádzať aj detské ihrisko, vodná plocha, či bylinkové záhony. Bude tak poskytovať skvelé miesto na oddych pre celú rodinu.

Možnosti aktívneho oddychu

Vďaka výhodnej polohe objektu sa môžete kedykoľvek venovať aktívnemu oddychu (nie len) v prírode. Len niekoľko minút chôdze sa nachádza Sad Janka Kráľa, cyklistické trasy, vodné plochy, či športové areály. Okrem iného v blízkosti sa nachádzajú aj najväčšie obchodné centrá (Aupark, Eurovea) kde si môžete vychutnať skvelé nákupy, kiná, kvalitné reštaurácie, alebo oddych na promenáde pri Dunaji.

Dobrá občianska vybavenosť

V bezprostrednej blízkosti našich bytových domov sa nachádzajú základné aj materské školy, zdravotné stredisko, supermarkety, detské ihriská, či športové centrá.mi, leo. Praesent dapibus eget ut neque. lectus libero