Polyfunkčný objekt Lužná

Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky


 • Prečo práve bytový dom Lužná?

  Pri kúpe nehnuteľnosti je dôležité zohľadniť lokalitu, dispozíciu a štandard bytov, občiansku vybavenosť, bezpečnosť ale aj cenu. Bytový dom Lužná ponúka vynikajúce dopravné spojenie so zvyškom mesta, kvalitne vybavené byty s výbornou dispozíciou, verejné parkovisko pred domom, zeleň a možnosti oddychu pre celú rodinu. Cena bytov zodpovedá uvedením štandardom a lokalite, ale chceli by sme vyzdvihnúť, že môžu predstavovať perspektívnu investíciu, ktorej hodnota bude naďalej rásť.

 • Kedy je plánovaná kolaudácia bytového domu a kedy bude možné v ňom aj bývať?

  Výstavba bytového domu začala VII/2019, kolaudácia XI/2021. Po právoplatnej kolaudácii bude možné v bytoch bývať.

 • Mám záujem kúpiť byt v bytovom dome Lužná, ako mám ďalej postupovať?

  Dohodnite si osobné stretnutie v kancelárii na Bosákovej 7 na čísle 0905 418 313.

  Počas výstavby uzatvárame Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve (ZOBZ) kde je presný popis budúcej nehnuteľnosti a jej vybavenia, taktiež informácie o cene a financovaní. Po kolaudácii a zápise stavby do katastra nehnuteľností bude možné uzatvárať priamo kúpne zmluvy.

 • Aké je štandardné vybavenie bytu a čo všetko je v cene bytu zahrnuté?

  Pri výbere použitých materiálov do interiérov bytov sme kládli veľký dôraz nielen na dizajn, ale aj na ich kvalitu a trvácnosť. Na projekte sú použité osvedčené profily okien a interiérových dverí, bezpečnostné vchodové dvere, obklady, dlažba a laminátové podlahy. Okrem vyššie spomenutého kompletného štandardu je možný aj výber nadštandardných materiálov, ktorý sa doúčtuje v konečnej faktúre.

 • Aké sú možnosti financovania pri kúpe bytu?

  Banky Vám bez problémov poskytnú hypotekárne financovanie na kúpu bytu. Je možné čerpanie hypotekárneho úveru cez akúkoľvek banku. Bližšie informácie o spôsobe postupu pri vybavovaní úveru Vám poskytneme na tel čísle 0905 418 313.

 • V dome sú na výber státia alebo garáže?

  V bytovom dome sú 2 podlažia garáži. K bytu je potrebné si kúpiť garáž, každá je vybavená uzamykateľnou bránou.

  Cena garáží od 18.000 Eur s DPH vyššie.ut risus massa felis id, eget et, Donec ipsum